Продукція > TDK CORPORATION > C0402X6S0J331K020BC
C0402X6S0J331K020BC
C0402X6S0J331K020BC TDK Corporation
C_Series_Rev2018.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 6.3V X6S 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 6.3V X6S 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402X6S0J331K020BC C0402X6S0J331K020BC Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 330PF 6.3V X6S 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
C0402X6S0J331K020BC C0402X6S0J331K020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 330pF 6.3volts X6S 10%