Продукція > TDK CORPORATION > C0510X6S0G474M030BC
C0510X6S0G474M030BC
C0510X6S0G474M030BC TDK Corporation
mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0510X6S0G474M030BC C0510X6S0G474M030BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C0510X6S0G474M030BC C0510X6S0G474M030BC Виробник : TDK mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0204 4V 0.47uF X6S 20% T: 0.3mm
Мінімальне замовлення: 12
C0510X6S0G474M030BC C0510X6S0G474M030BC Виробник : TDK pgurl_infopart_noc0510x6s0g474m030bc.pdf Cap Ceramic 0.47uF 4V X6S 20% Wide Terminal SMD 0204 105°C T/R