Продукція > TDK CORPORATION > C0510X7S0E105M030BC
C0510X7S0E105M030BC
C0510X7S0E105M030BC TDK Corporation
mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 2.5V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 2.5V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0510X7S0E105M030BC C0510X7S0E105M030BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf Description: CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
C0510X7S0E105M030BC C0510X7S0E105M030BC Виробник : TDK mlcc_commercial_lwreverse_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0204 2.5V 1uF X7S 20% T: 0.3mm