Продукція > KEMET > C052K393K5X5CA7301
C052K393K5X5CA7301
C052K393K5X5CA7301 KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.039 uF BX 10% 5.08 mm LDD Mil X7R
Написати відгук