C0603B106K010T
C0603B106K010T Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201612051328350.2017%20HCC%20Series.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 3988 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції C0603B106K010T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603B106K010T C0603B106K010T Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. 201612051328350.2017%20HCC%20Series.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF