Продукція > DELEVAN > C0603C-18N0J1Y
C0603C-18N0J1Y
C0603C-18N0J1Y Delevan
c0603-datasheets.pdf
Виробник: Delevan
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, CAPPED, WIR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 645 mA
Написати відгук
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, CAPPED, WIR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3.1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 645 mA.
Інші пропозиції C0603C-18N0J1Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 645 mA