Продукція > DELEVAN > C0603C-330NJ1T4
C0603C-330NJ1T4 Delevan
C0603C_Series.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 330NH 100MA 3.89OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.89Ohm Max
Q @ Freq: 19 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 100MA 3.89OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.89Ohm Max, Q @ Freq: 19 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції C0603C-330NJ1T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-330NJ1T4 C0603C-330NJ1T4 Виробник : Delevan C0603-1664286.pdf RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 330 uH , +/- 5%