Продукція > DELEVAN > C0603C-330NJ1Y
C0603C-330NJ1Y Delevan
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 330NH 100MA 3.89 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.89Ohm Max
Q @ Freq: 19 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 100MA 3.89 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.89Ohm Max, Q @ Freq: 19 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-330NJ1Y Виробник : Delevan Description: FIXED IND 330NH 100MA 3.89 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 19 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
C0603C-330NJ1Y Виробник : Delevan 330 NH 5%