Продукція > DELEVAN > C0603C-4N70J1T4
C0603C-4N70J1T4 Delevan
C0603C_Series.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7NH 885MA 90 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 22 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 885 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 885MA 90 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 22 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 885 mA.
Інші пропозиції C0603C-4N70J1T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-4N70J1T4 C0603C-4N70J1T4 Виробник : Delevan C0603C_Series.pdf RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 4.7 uH , +/- 5%