Продукція > TDK > C0603C0G1E080D030BA
C0603C0G1E080D030BA
C0603C0G1E080D030BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 8pF C0G 0.50pF T: 0.3mm
на замовлення 12899 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8PF 25V C0G 0201, Tolerance: ±0.5pF, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E080D030BA C0603C0G1E080D030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 8PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 8 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 8 pF