Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E0R2B030BF
C0603C0G1E0R2B030BF
C0603C0G1E0R2B030BF TDK Corporation
C_SeriesHighQ_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.2PF 25V C0G 0201
на замовлення 2466 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.2pF 0.1 % 25Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R2B030BF C0603C0G1E0R2B030BF Виробник : TDK tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.2pF 0.1 % 25Volts
C0603C0G1E0R2B030BF C0603C0G1E0R2B030BF Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 0.2PF 25V C0G 0201
товару немає в наявності