Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E0R2W030BF
C0603C0G1E0R2W030BF
C0603C0G1E0R2W030BF TDK Corporation
C_SeriesHighQ_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.2PF 25V C0G 0201
на замовлення 13857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 0.2pF, 25volts C0G, +/-0.05pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R2W030BF C0603C0G1E0R2W030BF Виробник : TDK tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 0.2pF, 25volts C0G, +/-0.05pF
C0603C0G1E0R2W030BF C0603C0G1E0R2W030BF Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 0.2PF 25V C0G 0201
товару немає в наявності