Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E0R5C030BA
C0603C0G1E0R5C030BA
C0603C0G1E0R5C030BA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.5PF 25V C0G 0201
на замовлення 46068 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.5pF 0.25pF 25Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R5C030BA C0603C0G1E0R5C030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.5PF 25V C0G 0201
C0603C0G1E0R5C030BA C0603C0G1E0R5C030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.5pF 0.25pF 25Volts