Продукція > TDK > C0603C0G1E0R6W030BF
C0603C0G1E0R6W030BF
C0603C0G1E0R6W030BF TDK
tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 0.6pF, 25volts C0G, +/-0.05pF
на замовлення 7603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.6PF 25V C0G 0201, Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.6 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R6W030BF C0603C0G1E0R6W030BF Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 0.6PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.6 pF
на замовлення 14 шт:
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 0.6 pF