C0603C0G1E0R8W
C0603C0G1E0R8W TDK Corporation
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.05pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201, Tolerance: ±0.05pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.8 pF.
Інші пропозиції C0603C0G1E0R8W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R8W C0603C0G1E0R8W Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.05pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.8 pF