Продукція > TDK > C0603C0G1E0R8W030BF
C0603C0G1E0R8W030BF
C0603C0G1E0R8W030BF TDK
tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 0.7pF, 25volts C0G, +/-0.05pF
на замовлення 5780 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E0R8W030BF C0603C0G1E0R8W030BF Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201
товару немає в наявності
товару немає в наявності