Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E160J030BG
C0603C0G1E160J030BG
C0603C0G1E160J030BG TDK Corporation
C_SeriesHighQ_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 16PF 25V C0G 0201
на замовлення 2774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 16pF, 25volts C0G, +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E160J030BG C0603C0G1E160J030BG Виробник : TDK tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 16pF, 25volts C0G, +/-5%
C0603C0G1E160J030BG C0603C0G1E160J030BG Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 16PF 25V C0G 0201
товару немає в наявності