Продукція > TDK > C0603C0G1E180J030BA
C0603C0G1E180J030BA
C0603C0G1E180J030BA TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 18pF C0G 5% T: 0.3mm
на замовлення 7736 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E180J030BA C0603C0G1E180J030BA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 18PF 25V C0G 0201