Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E180K030BA
C0603C0G1E180K030BA
C0603C0G1E180K030BA TDK Corporation
TDKMLCCCapRange.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 18PF 25V C0G 0201
на замовлення 20572 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 18pF C0G 10% T: 0.3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E180K030BA C0603C0G1E180K030BA Виробник : TDK Corporation TDKMLCCCapRange.pdf Description: CAP CER 18PF 25V C0G 0201
C0603C0G1E180K030BA C0603C0G1E180K030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 18pF C0G 10% T: 0.3mm