Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E270J030BA
C0603C0G1E270J030BA
C0603C0G1E270J030BA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 27PF 25V C0G 0201
на замовлення 23801 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 27pF C0G 5% T: 0.3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E270J030BA C0603C0G1E270J030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 25V 27pF C0G 5% T: 0.3mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
C0603C0G1E270J030BA C0603C0G1E270J030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 27PF 25V C0G 0201