Продукція > TDK > C0603C0G1E2R4B
C0603C0G1E2R4B
C0603C0G1E2R4B TDK
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.4 pF
на замовлення 1162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.4 pF.
Інші пропозиції C0603C0G1E2R4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E2R4B C0603C0G1E2R4B Виробник : TDK C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.4 pF