Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E2R4B030BG
C0603C0G1E2R4B030BG
C0603C0G1E2R4B030BG TDK Corporation
C_SeriesHighQ_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201
на замовлення 27816 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 2.4pF, 25volts C0G, +/-0.10pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E2R4B030BG C0603C0G1E2R4B030BG Виробник : TDK tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201, 2.4pF, 25volts C0G, +/-0.10pF
C0603C0G1E2R4B030BG C0603C0G1E2R4B030BG Виробник : TDK Corporation C_SeriesHighQ_B11.pdf Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201
товару немає в наявності