C0603C0G1E330G
C0603C0G1E330G TDK Corporation
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 33PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 33 pF
на замовлення 1575 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 25V C0G 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 33 pF.
Інші пропозиції C0603C0G1E330G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C0G1E330G C0603C0G1E330G Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 33PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 33 pF