Продукція > TDK CORPORATION > C0603CH1H390K030BA
C0603CH1H390K030BA
C0603CH1H390K030BA TDK Corporation
C_Series_Rev2018.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 39PF 50V CH 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 39 pF
на замовлення 10690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 39PF 50V CH 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 39 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603CH1H390K030BA C0603CH1H390K030BA Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 39PF 50V CH 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 39 pF
товару немає в наявності
C0603CH1H390K030BA C0603CH1H390K030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 39pF 50volts CH 10%