Продукція > TDK CORPORATION > C0603JB0J104K030BC
C0603JB0J104K030BC
C0603JB0J104K030BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V JB 0201
на замовлення 4187 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.1uF 6.3volts JB 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603JB0J104K030BC C0603JB0J104K030BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.1uF 6.3volts JB 10%
на замовлення 195 шт:
C0603JB0J104K030BC C0603JB0J104K030BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V JB 0201