Продукція > TDK > C0603JB0J223K030BC
C0603JB0J223K030BC
C0603JB0J223K030BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.022uF 6.3volt JB 10%
на замовлення 9445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 6.3V JB 0201, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603JB0J223K030BC C0603JB0J223K030BC Виробник : TDK Corporation Multilayer Ceramic Chip Cap(up to 50V).pdf Description: CAP CER 0.022UF 6.3V JB 0201
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.022 µF