Продукція > TDK CORPORATION > C0603X5R1A154K030BB
C0603X5R1A154K030BB
C0603X5R1A154K030BB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 10V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1A154K030BB C0603X5R1A154K030BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.15 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Мінімальне замовлення: 25
C0603X5R1A154K030BB C0603X5R1A154K030BB Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.15uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R