Продукція > TDK CORPORATION > C0603X5R1C103K030BA
C0603X5R1C103K030BA
C0603X5R1C103K030BA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 75000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1C103K030BA C0603X5R1C103K030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.01uF 16V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
Кількість Ціна
C0603X5R1C103K030BA C0603X5R1C103K030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 16VDC 10nF 10% X5R 0.3mm
Мінімальне замовлення: 47
C0603X5R1C103K030BA C0603X5R1C103K030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 40