Продукція > TDK > C0603X5R1C472M030BA
C0603X5R1C472M030BA
C0603X5R1C472M030BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.0047uF 16V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
на замовлення 14650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700pF 20% 16Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1C472M030BA C0603X5R1C472M030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 16V X5R 0201
C0603X5R1C472M030BA C0603X5R1C472M030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700pF 20% 16Volts
C0603X5R1C472M030BA C0603X5R1C472M030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 16V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R