Продукція > TDK > C0603X5R1E151M030BA
C0603X5R1E151M030BA
C0603X5R1E151M030BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 150pF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
на замовлення 14798 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 25V X5R 0201, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1E151M030BA C0603X5R1E151M030BA Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 150PF 25V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 150 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
C0603X5R1E151M030BA C0603X5R1E151M030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 150pF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 150 pF
товару немає в наявності
C0603X5R1E151M030BA C0603X5R1E151M030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150pF 20% 25Volts