Продукція > TDK > C0603X5R1E221M030BA
C0603X5R1E221M030BA
C0603X5R1E221M030BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 220pF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
на замовлення 14880 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 20% 25Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1E221M030BA C0603X5R1E221M030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 20% 25Volts
C0603X5R1E221M030BA C0603X5R1E221M030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 220pF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
C0603X5R1E221M030BA C0603X5R1E221M030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 220PF 25V X5R 0201
товару немає в наявності