Продукція > TDK > C0603X5R1E332M030BA
C0603X5R1E332M030BA
C0603X5R1E332M030BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.0033uF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
на замовлення 12797 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300pF 20% 25Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X5R1E332M030BA C0603X5R1E332M030BA Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 3300PF 25V X5R 0201
C0603X5R1E332M030BA C0603X5R1E332M030BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 25V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
товару немає в наявності
C0603X5R1E332M030BA C0603X5R1E332M030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300pF 20% 25Volts