Продукція > TDK > C0603X6S0G104M030BC
C0603X6S0G104M030BC
C0603X6S0G104M030BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1uF 20% 4Volts
на замовлення 13106 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X6S 0201, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X6S0G104M030BC C0603X6S0G104M030BC Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF