Продукція > TDK > C0603X6S0G473K030BC
C0603X6S0G473K030BC
C0603X6S0G473K030BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.047uF 4volts X6S 10%
на замовлення 29460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X6S0G473K030BC C0603X6S0G473K030BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 4V X6S 0201
товару немає в наявності