Продукція > TDK CORPORATION > C0603X7R1C222M030BA
C0603X7R1C222M030BA
C0603X7R1C222M030BA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 16V X7R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 16V X7R 0201, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603X7R1C222M030BA C0603X7R1C222M030BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2200PF 16V X7R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
C0603X7R1C222M030BA C0603X7R1C222M030BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200pF 20% 16Volts