C0805B476M010T
C0805B476M010T Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201612051328350.2017%20HCC%20Series.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 47UF 10V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 47 µF
на замовлення 2414 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 10V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 47 µF.
Інші пропозиції C0805B476M010T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0805B476M010T C0805B476M010T Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. 201612051328350.2017%20HCC%20Series.pdf Description: CAP CER 47UF 10V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 47 µF