Продукція > KEMET > C0805C100F4HAC7800
C0805C100F4HAC7800
C0805C100F4HAC7800 KEMET
C0805C100F4HAC7800
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 16V X8R 0805
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.88mm)
Capacitance: 10 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 16V X8R 0805, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.88mm), Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0805C100F4HAC7800 C0805C100F4HAC7800 Виробник : KEMET C0805C100F4HAC7800 Description: CAP CER 10PF 16V X8R 0805
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF