Продукція > KEMET > C0805C100JBGACTU
C0805C100JBGACTU
C0805C100JBGACTU KEMET
KEM_C1009_C0G_HV_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 0.01nF C0G 0805 5%
на замовлення 614 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0805C100JBGACTU C0805C100JBGACTU Виробник : KEMET C0805C100JBGAC7800 Description: CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 945 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF