Продукція > KEMET > C0805C101J2GAC3083
C0805C101J2GAC3083
C0805C101J2GAC3083 Kemet
nods.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C
Написати відгук
Description: 100.PF 200V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0805C101J2GAC3083 C0805C101J2GAC3083 Виробник : KEMET Description: 100.PF 200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
C0805C101J2GAC3083 C0805C101J2GAC3083 Виробник : KEMET KEM_C1003_C0G_SMD-3316496.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100.PF 200V