Продукція > KEMET > C0805C512J1GACAUTO
C0805C512J1GACAUTO
C0805C512J1GACAUTO KEMET
KEM_C1022_C0G_AUTO_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 5100 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 5100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 5100 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
C0805C512J1GACAUTO C0805C512J1GACAUTO Виробник : KEMET KEM_C1022_C0G_AUTO_SMD.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5100pF C0G 0805 5% AUTO