Продукція > TDK > C0816X5R0J474M050AC
C0816X5R0J474M050AC
C0816X5R0J474M050AC TDK
lcc_commercial_lwreverse_en-520028.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0306 0.47uF 6.3volts X5R 20%
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0306, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0816X5R0J474M050AC C0816X5R0J474M050AC Виробник : TDK Corporation C%2CSeries%2CLow%20ESL%2CReverse%2CGeometry.pdf Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0306
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 0.47 µF