Продукція > TDK CORPORATION > C1005C0G1H221F050BA
C1005C0G1H221F050BA
C1005C0G1H221F050BA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0402
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 220 pF
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0402, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005C0G1H221F050BA C1005C0G1H221F050BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 220pF C0G 0.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C1005C0G1H221F050BA C1005C0G1H221F050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0402
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF
Мінімальне замовлення: 10
C1005C0G1H221F050BA C1005C0G1H221F050BA Виробник : TDK mlcccommercialgeneralen.pdf Cap Ceramic 220pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 94 шт:
Мінімальне замовлення: 22