Продукція > TDK > C1005C0G1H471J050BE
C1005C0G1H471J050BE
C1005C0G1H471J050BE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 Soft Termination 125°C T/R
на замовлення 13408 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOFT TERMINATION,0402,C0G,50V,0., Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 470 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
C1005C0G1H471J050BE C1005C0G1H471J050BE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 0.47nF 5% C0G
Мінімальне замовлення: 29
C1005C0G1H471J050BE C1005C0G1H471J050BE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 Soft Termination 125°C T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 470 pF