Продукція > TDK > C1005C0G2A101J050BE
C1005C0G2A101J050BE
C1005C0G2A101J050BE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 100 pF
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005C0G2A101J050BE C1005C0G2A101J050BE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 100pF 100V C0G 5% Pad SMD 0402 Soft Termination 125°C T/R
Кількість Ціна
C1005C0G2A101J050BE C1005C0G2A101J050BE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 100V 100pF 5% SOFT 0.50mm
Мінімальне замовлення: 39
C1005C0G2A101J050BE C1005C0G2A101J050BE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Capacitance: 100 pF
Мінімальне замовлення: 37