Продукція > TDK CORPORATION > C1005C0G2A471J050BA
C1005C0G2A471J050BA
C1005C0G2A471J050BA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 100V C0G 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005C0G2A471J050BA C1005C0G2A471J050BA Виробник : TDK mlcccommercialmidvoltageen.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
C1005C0G2A471J050BA C1005C0G2A471J050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 470PF 100V C0G 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF
Мінімальне замовлення: 29
C1005C0G2A471J050BA C1005C0G2A471J050BA Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 100V 470pF C0G 5% T: 0.5mm
Мінімальне замовлення: 29