Продукція > TDK CORPORATION > C1005CH2A102K050BC
C1005CH2A102K050BC
C1005CH2A102K050BC TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V CH 0402
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1000pF 100volts CH +/-10% 0.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005CH2A102K050BC C1005CH2A102K050BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1000pF 100volts CH +/-10% 0.50mm