Продукція > TDK CORPORATION > C1005JB0J335M050BC
C1005JB0J335M050BC
C1005JB0J335M050BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 6.3V JB 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 6.3V JB 0402, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB0J335M050BC C1005JB0J335M050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 6.3V JB 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
C1005JB0J335M050BC C1005JB0J335M050BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.3uF 6.3volts JB 20%