Продукція > TDK CORPORATION > C1005JB0J474K050BB
C1005JB0J474K050BB
C1005JB0J474K050BB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 6.3V JB 0402
на замовлення 5045 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 6.3volts JB 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB0J474K050BB C1005JB0J474K050BB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 6.3volts JB 10%
на замовлення 850 шт:
C1005JB0J474K050BB C1005JB0J474K050BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 6.3V JB 0402