Продукція > TDK > C1005JB1A224K050BC
C1005JB1A224K050BC
C1005JB1A224K050BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 10volts JB 10%
на замовлення 4749 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 10V JB 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1A224K050BC C1005JB1A224K050BC Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap%28up%20to%2050V%29.pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V JB 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF