Продукція > TDK > C1005JB1A335K050BC
C1005JB1A335K050BC
C1005JB1A335K050BC TDK
mlcccommercialgeneralen.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 3.3uF 10V JB 10% Pad SMD 0402 85°C T/R
на замовлення 1868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 10V JB 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1A335K050BC C1005JB1A335K050BC Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 10V 3.3uF JB 10% T: 0.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
C1005JB1A335K050BC C1005JB1A335K050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 10V JB 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 3.3 µF
Мінімальне замовлення: 10
C1005JB1A335K050BC C1005JB1A335K050BC Виробник : TDK mlcccommercialgeneralen.pdf Cap Ceramic 3.3uF 10V JB 10% Pad SMD 0402 85°C T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF